Featured Posts

To top
10 Nov

איך נולד מותג עסיסי

נעים לי מאד!
אפשר קודם חיבוק? כי אני פחות אישה של לחיצות ידיים ויותר של חיבוקים, ואומרים שחיבוק מאישה עסיסית זה סופר נעים… 🙂
שמי ליאורה אל-יסף. אני בת 50, ואני גם אמא של JUICY שנולדה לי ממש לאחרונה. מותג פרטי משלי, שאחרי 3 שנות ניסיון להבין מה בא לי להיות כשאהיה גדולה (תרתי משמע) הוא סופסוף יוצא אל האור!
המיזם נולד מתוך רצון להתפרנס בשילוב רצון למלא את ייעודי, ולהביא בשורה לאחיותיי העסיסיטריות, שרוצות להיות אופנתיות בקלות יחסית ובמחירים מאפשרים, גם אם הן מתהדרות במידה מלאה.

באתר זה, כל אישה עסיסית תוכל ליהנות מתכנים עם ערך בתחום האופנה, כשהדגש הוא על מציאת אופציות לאאוטפיטים מנצחים באונליין, בלי לכתת רגליים בחנויות, בלי להוציא סכומי עתק על סטיילינג, תוך הדרכה ולימוד מה מתאים לכל מבנה גוף של נשים במידה מלאה והכל נארז תחת הסלוגן:

כי יש מספיק בד לכולן!

 

הנה כמה ציוני דרך איך החל בראשי הרעיון למיזם ועד שהתגבש למותג:

נובמבר 2014 – “קופצת למים” – מודדת היקפים באמצעות סרט מדידה, ומזמינה בפעם הראשונה בהחלט בגדים באונליין באתר של רשת למידות גדולות בישראל.

נובמבר 2015 – מפוטרת מתפקידי כמנהלת שיווק יחד עם השדרה הניהולית הבכירה בחברה ידועה במשק שעומדת למכירה.

נובמבר 2015 – אבי אהובי, נופל למשכב ממנו לא קם בבית חולים עקב מחלה קשה עימה התמודד, ואני נצמדתי אליו בחודשי חייו האחרונים.

מרץ 2016 – נגדע לי הגזע כשאבי אהובי, יעקב אל-יסף הופך למלאך.

אפריל 2016 – עם לכתו של אבי אני מבינה יותר מתמיד, שהגיעה העת שעליי לסמוך רק על עצמי, להיהפך לעצמאית בקריירה ולעשות לביתי ולא יותר כשכירה למען אחרים. גם כי בגיל 48 השוק הישראלי חוטא ב”גילנות” (אפלייה בקבלה לעבודה על רקע של גיל).

דצמבר 2016 – בתום שנת אבטלה והתמודדות עם משברים בחיים האישיים, פתחתי עסק עצמאי לשיווק דיגיטלי ולכתיבת תכנים.

ינואר 2016אפריל 2018 עצמאית עם עסק משלי, אבל התחושה היא שאני כל הזמן רק “על יד”. זה אינו הייעוד שלי. שני שת”פים עסקיים גדולים מסתיימים, וזו האות כנראה לדייק את עצמי!

במהלך כל השנים האלה, אני ממשיכה להזמין ברשת בגדים מחו”ל ומהארץ, גם ממניעים כלכליים טהורים (חיסכון) וגם כי זה כיף, לקנות מהבית מול המחשב… אני מבינה שלא צריך תקציב ענק כדי להתלבש יפה ואיכותי.
ברגע של שטות פתחתי כתחביב פינה בפייסבוק שנקראה: “הכי את הדוגמניה” – בה העלתי תמונה שלי מול תמונת הדוגמנית השדופה עימה קידמו את הבגד באתר. הסתבר שזה נתן השראה לנשים מלאות אחרות…
הנה תקראו מה כתבו לי בפייסבוק, אחרי כל פעם שהייתי מעלה תמונות במסגרת הפינה הזו:

 

וזהו. ואז הכל התגבש לי בראש – לפתוח מיזם שמיועד לנשים עסיסיות, במסגרתו אעלה פוסטים בבלוג עם נושאים שיעניינו נשים במידות מלאות (וגם פחות ממלאות). אעביר הדרכות, אתן טיפים  ,תוכלו להציץ לארון שלי הפרטי וגם תוכלו להזמין אאוטפיטים שלמים שאבנה עבורכן בתקציבים מאפשרים.

אז אני ליאורה אל-יסף, JUICY, זה שם המותג ואנחנו כאן ונשמח שנהיה חברות…
מי שרוצה לדעת עליי עוד – יותר ממזומנת להציץ כאן:

נשיקות ושוב, ממש כיף שבאתן

liora el-yassaf
No Comments

Leave a reply