Featured Posts

To top
Title Image

מי אני? – רקע על האישה כאן מאחורי הקלעים

נעים לי מאד!
אפשר קודם חיבוק? כי אני פחות אישה של לחיצות ידיים ויותר של חיבוקים, ואומרים שחיבוק מאישה עסיסית זה סופר נעים… 🙂
אני בת 50, ואני גם אמא של JUICY שנולדה לי ממש לאחרונה. מותג פרטי משלי. אחרי 3 שנות ניסיון להבין מה בא לי להיות כשאהיה גדולה (תרתי משמע) הוא סופסוף יוצא אל האור!

כל חיי הבוגרים הייתי אישה עסיסית (לפעמים קצת יותר לפעמים קצת פחות). אולי רק עד גיל 12 נראיתי כמו שרוך עם גבות מחוברות. אח”כ הכל יותר התעגל,
אבל סטייל ואהבה לאופנה היו שם נראה לי כבר מגיל שנתיים. (אני משמאל בתמונה עם התאומה).

אהבה לאופנה נוכחת אצלי בחיים, מאז שאני זוכרת את עצמי…
תמיד העגילים התאימו ללק, שהתאים אפילו לטרנינג, שהתאים לנעליים.

 

 

 

 

 

 


בעיניי כל אישה יכולה להיות עסיסית, כי אני בכלל טוענת שלהיות “עסיסית” זה סטייט אוף מיינד וזה לאו דווקא תלוי במשקל.
כי כשאת עסיסית את יותר חיובית גם לסביבה, מחייכת יותר, אינך לוקחת הכל בשיא הרצינות, את גם משתעשעת ומתבדחת (לפעמים גם על עצמך).
להיראות מושכת וסקסית זו ברכה.

וכן, יש הטוענים שהשינוי מתחיל מבפנים. אישית, איני מתעסקת בזה, ואין לי איזו אג’נדה של העצמה נשית איך למדתי לאהוב את עצמי אחרי שנים, שהרגשתי כמו ברווזון מכוער… לא!
תמיד נשאתי את עצמי בגאון, גם כשאמי הייתה אומרת “זה מבליט אותך”, כי אהבתי להתלבש צבעוני. לכו תסבירו לה, שמישהי בגובה 1.76 תמיד תבלוט, גם אם תלבש גלימה של דנידין. אבל אני בשלי. ממשיכה כי ככה בא לי, ואמשיך לעשות כל מה שעושה לי טוב בתנאי שלא יפגע בסביבתי! זו הגישה שלי בחיים. בגדים מביעים גם אופי של בן אדם.
ואני גם מאמינה שלפעמים כשאת נראית טוב מבחוץ, לבושה אופנתי ומושקע, זה משפיע גם על ה”בפנוכו”. נסו גם אתן להפוך את המשוואה הזו לעיתים… מקסימום רק תרוויחו 🙂

 

 

ועכשיו בגיל 50 וחצי האתר והבלוג הזה נולדים. מי אמר שאי אפשר להביא בגיל כזה ילדים?!!
בשלוש השנים האחרונות אני באפיזודה שונה בחיי. אחרי יותר מ-25 שנה כשכירה בתפקידי שיווק בכירים בכל מיני חברות, ב-2015 פוטרתי ואז עצרתי הכל כדי לטפל באבי האהוב יעקב אליסף, שמאד חלה. מפורים 2016 הוא כבר נח… (זו אחת התמונות האחרונות שלי איתו).

לאחר ה”שבעה”, ביום בו פתחתי את צוואתו הבנתי, שזהו.
הסתיים המשחק של “יש לך רשת ביטחון” (למרות שמעולם לא השתמשתי בה).

מעכשיו את לבד וזו סיבה מצוינת להגשים את החלום, שיש לך להיות עצמאית. להקים עסק משלך בדיוק כמו שרצית. להפסיק לעשות עבור אחרים ולעשות למען ביתך.
מאז 3 שנים אני במסע מטלטל לדייק את עצמי. פתחתי עסק לכתיבת תכנים אבל כל הזמן הרגשתי “על יד”… זה לא זה וזה אינו הייעוד שלי.
וזר לא יבין זאת. ההרגשה שאת לא באמת פועלת בתוך התשוקה שלך. את מרגישה רק על יד

ובסוף זה מגיע. את מוצאת מה התשוקה שלך, מה את אוהבת ואיזו בשורה את רוצה להפיץ עם המיזם העסקי שתקימי.
גם כדי להתפרנס וגם מתוך מטרה לא לשמור את הידע רק לעצמך. להפיץ אותו, ללמד, להנעים גם לנשים עסיסיות אחרות את החיים במה שקשור באופנה. שיבינו שזה לא עניין ששמור רק לנשים שאינן במידות גדולות, ושגם לא צריך עבור זה כיסים מאד עמוקים.
גם בזה נמדדת החשיבות שלך על הכדור הזה – להפיץ את הבשורה שלך!

אותי זה הצליח להרים בכל התקופה המטלטלת הזו, ובכלל אופנה וצבע ובגדים מכניסים שמחה גדולה בחיי. כי זה לא משהו שחייבים – אבל כיף להתעסק בו! ואם אני מצליחה עדיין עם רכישות אחראיות מהרשת להיראות שונה ולא עוד מאותו הדבר, אז ממש בא לי, שנשים נוספות ייהנו מהייעוד ומהחזון שלי.

כל מי שרוצה להיות עסיסית ויפה במחירים מאפשרים מוזמנת ליצור איתי כאן קשר.

התברכתי בטביעת עין. זה תמיד עזר לי כל החיים. לראות אדם ולהבין מה קורה, מה מתאים לו ואיך לדבר אליו בגובה העיניים, אז כך אני מתאימה גם את סגנון הלבוש עבורו.
מספיקה לי תמונה שלך, שיחת הכוונה קצרה וגם את תהיי עסיסית מטופחת.
אין שום סיבה שלא תאהבי את עצמך כמו שכל הזמן אני אומרת: כשאת עסיסית יש יותר מה לאהוב בך. זו עובדה! 🙂

ניקח פאוזה. שנת 2014, לפני שהחלטתי להיהפך לעצמאית.
בצוק העיתים ברמה כלכלית, ניסיתי למצוא גם פתרונות יצירתיים – איך כאישה עסיסית שאוהבת וגם רוצה להיראות אופנתית, איך אני יכולה לאפשר את זה לעצמי?
בשלב ההוא עוד טרם הבנתי כמה זה ישפיע עליי, ושאחרי 4 שנים אקים עסק סביב זה…

אם נודה על האמת אחיותיי העסיסיות, לכתת רגליים ולקנות בגדים בחנויות פיזיות זה מתיש.
בייחוד כשבישראל לצערי עדיין יש בחנויות הדרה של נשים במידות מלאות. וגם אם כבר יש בחנות בגד עם תווית שמודפס עליה מידה xxl , זו עדיין אינה ערובה שהוא יתאים למישהי מעל מידה 40.
ואם “התמזל” מזלך ומצאת בגד נחמד בחנות, לא פעם תצטרכי “לשבור חיסכון” והמגוון דל ומוגבל.

אז יום אחד בנוב’ 2014 אחרי שניסיתי למצוא בארון אאוטפיט לפגישה חשובה, והמיטה שלי נראתה כאילו הארון “הקיא” עליה את עצמו (מכירות את הסיטואציה?) עזבתי הכל, והלכתי לגלוש קצת במחשב ולקרוא כתבות… זה תמיד מרגיע אותי.

ואז נתקלתי בפרסומת של רשת אופנה לנשים במידות נדיבות, שמציעה לרכוש בגדים דרך הרשת. אני לא אשכח שזה היה יום גשום ועפתי על עצמי. על זה שהעזתי לקחת סרט מדידה, ובפעם הראשונה בחיי להזמין בגדים באינטרנט. אני במלוא עסיסיותי, ומידותיי השופעות העזתי והייתי כ”כ מבסוטה על עצמי.
תוך כמה ימים הם הגיעו עם שליח הביתה, וישבו עליי כמו שצריך. והבנתי שהנה יש חלופה ופתרון לחנויות יקרות וחוסר מגוון כי באינטרנט גם לנשים מלאות יש אינסוף אפשרויות!

רק צריך ללמוד איך, מאיפה, מתי ובכמה. כי רק כשמעזים לפעמים מנצחים:
הנה כמה תמונות מהרכישה ה”בתולית” שלי אבר באינטרנט, כי כ”כ התלהבתי שהעליתי על זה גם פוסט בפייסבוק ב- 30.11.14

מאז אותה הפעם, כבר מעל ל-4 שנים אני חופרת באינטרנט, בודקת אתרי אופנה לנשים מלאות בארץ ובחו”ל. קוראת בלוגים, בונה ורוכשת לעצמי אאוטפיטים משגעים עם עודף מ- 100 שקלים, ואנשים לא מאמינים לי שאלה המחירים, שבהם אני מתלבשת.

בזמנו (וגם היום) מדיי פעם אני משתעשעת ומפרסמת פינה שנקראת: “הכי את הדוגמניה”: כשבגד שהזמנתי מאתר מגיע, אני מעלה תמונה איך הוא נראה עליי לעומת תמונת הדוגמנית הגבעולית, שעימה מקדמים את המוצר באינטרנט. גיליתי שנשים אוהבות את זה (וגם גברים) ויש גם תגובות של “את כ”כ מעודדת, ועושה מה שלנו אין אומץ, תעשי לנו בלוג”. ואני בסה”כ רציתי להיות אישה עסיסית אופנתית.

אז עכשיו אני משיקה עבורכן את האתר והבלוג שבתוכו, כי כל הנקודות מתחברות (כמו שאמר סטיב ג’ובס בנאום מעורר השראה. ג’וסי  JUICY (עסיסית באנגלית) המתוקה היא המותג שלי,

וכמובן עוצבה בדמותי.

אתן מוזמנות לעקוב אחרינו ותקבלו ממני (וממנה) המון ערך במיזם המיוחד שלי.
יהיו לי תכנים כמו למשל: איזה מבנה גוף עסיסי יש לך מתוך 5 אופייניים לנשים מלאות,
איזה סגנון לבוש ופריטים מתאימים לכל מבנה ומה ממש בחזקת ביג NO NO, איך מודדים היקפים ולמה רק כך רוכשים ברשת בגדים (רמז: המידה שלכן ממש לא מעניינת – רק ההיקפים), טיפים שימושיים לעסיסיטריות, ואאוטפיטים מנצחים במחירים אטרקטיביים.
ומי שתרצה, גם אגיע אליה כדי שיחד נלמד ונתרגל איך מזמינים בגדים באונליין מהבית בפיג’מה עם כוס קפה ליד.
וחכו, מתבשלות לי בראש עוד המון הפתעות…. יש לכן למה לצפות.

 

 

 

אז מה אתן אומרות עסיסיטריות שלי יקרות, אתן באות?
יהיה כיף. מבטיחה!

נשיקות.

 

 

רוצות לשאול אותי שאלות?
מתחשק לכן להזמין אאוטפיט שיהמם את כל מי שיראה אתכן באירוע, ואין לכן מושג איך ומאיפה בכלל מתחילים?
אתן יודעות איך להזמין בגדים מהרשת, אבל בא לכם שיעשו את זה עבורכן כדי שאתן תבלו זמן איכות ותעשו דברים אחרים?
רוצות לקפוץ למים כי כולם מסביבכן מזמינות ברשת ואתן עדיין ממש חוששות?
סתם בא לכן לומר לי שלום?

 

כתבו לי למייל: joocy1606@gmail.com
צרו קשר כאן
בקרו בפייסבוק